قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس

تماس با مرجع اطلاعات پیچ و مهره

مرجع اطلاعات پیچ و مهره

ما متخصصان میکرو اسکرو سفارشی و توزیع کننده بین المللی راه حل های فنی برای همه کاربردهای رزوه ای با قطر کوچک هستیم. مرجع اطلاعات پیچ و مهره ایرانبر اساس این ایده شکل گرفت که ما می‌توانیم پیچ‌های میکرو را به سختی پیدا کنیم، سفارشی‌سازی شده بر اساس مشخصات مشتریانمان، با حداقل تعداد سفارش پایین، با قیمت رقابتی. به همین دلیل است که ما معمولاً پیچ‌ها را (به جز مواردی که در صفحه ترخیص کالا درج شده است) ذخیره نمی‌کنیم و حداقل مقادیر ما ۱۰۰۰ قطعه است، که ما را به انتخاب ایده‌آل حتی برای تولیدکنندگان کوچک تبدیل می‌کند. ما خط بست های سفارشی خود را گسترش داده ایم تا شامل پیچ و مهره های سفارشی، پایه ها و فنرها نیز باشد. فنرهای سفارشی با حداقل سفارش ۵۰۰۰ قطعه موجود می باشد.

محصولات ما به طور معمول توسط مهندسان و طراحان محصول برای انواع محصولات داخلی و بین المللی با مشخصات بالا مشخص می شود. اگرچه ما در ایالات متحده واقع شده‌ایم و بازار داخلی را تامین می‌کنیم، محصولات ما در سراسر جهان به مشتریان راضی زیادی ارسال می‌شود.

شاهد تفاوت


مرجع اطلاعات پیچ و مهره کارخانه هایی در داخل و سراسر جهان که در تولید میکرو اسکرو با استفاده از تجهیزات ساخت پیشرفته تخصص دارند شریک است. همه کارخانه ها دارای سیستم های کنترل کیفیت دقیق هستند و همه محصولات ما مطابق با RoHS هستند. همه مواد و پرداخت ها به طور منظم آزمایش می شوند، بنابراین شما تضمین می کنید که محصولات با کیفیت بالا را از مرجع اطلاعات پیچ و مهره ایراندریافت کنید. اگر به یک کار نیاز دارید که سریع تکمیل شود، ما یک سرویس عجله ارائه می دهیم. به سادگی در زمان سفارش خود از ما بخواهید و ما با شما کار خواهیم کرد تا مطمئن شویم در زمان نیاز آنچه را که نیاز دارید دریافت می کنید. چه به ۱۰۰۰ پیچ یا یک میلیون پیچ نیاز داشته باشید، ما می توانیم به شما کمک کنیم مواد با کیفیتی را برای نیازهای تولید خود تهیه کنید تا محصول شما بتواند بهترین عملکرد را داشته باشد.


فلسفه ما ساده است: ما محصولاتی در سطح جهانی ارائه می دهیم که استانداردهای صنعت را برآورده می کنند یا از آن فراتر می روند و سطحی از خدمات مشتری بی نظیر است. پیچ های میکرو ما دقیقا مطابق با مشخصات شما ساخته می شوند و اگر سفارش شما کمتر از حد عالی باشد، ما آن را به سرعت و بدون هیچ هزینه اضافی برای شما اصلاح می کنیم. هنگامی که با ما رابطه تجاری برقرار می کنید، رضایت ۱۰۰٪ شما تضمین می شود. همین امروز با ما تماس بگیرید و به ما بگویید چه کاری می توانیم برای کمک به شما انجام دهیم. کارشناسان ما خوشحال هستند که به هر سوال یا نگرانی شما پاسخ دهند یا به شما در طراحی بست مناسب برای پروژه خود کمک کنند. ما پیشنهادات اولیه بدون هیچ زحمتی را بدون هیچ هزینه ای برای شما ارائه می دهیم. اجازه دهید امروز تفاوت میکرو اسکرو ایالات متحده را به شما نشان دهیم.