قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس

آژانس آمار نامیبیا پیچ و مهره


آژانس آمار نامیبیا پیچ و مهره روز پنجشنبه گفت كه چین همچنان بزرگترین بازار صادراتی نامیبیا در ماه مارس با وجود شیوع بود.

آژانس امنیت ملی آمریکا در خبرنامه آمار منتشر شده تجارت گفت: تجارت نامیبیا همچنان بر روی چند شریک تجاری و کالاهای اساسی متمرکز شده است.

طبق اعلام آماری ، ژنرال الکس شیموافنی ، نامیبیا بیشتر به کشورهایی از جمله چین ، آفریقای جنوبی ، بوتسوانا ، کانادا و اسپانیا صادر می شد.

در ماه مارس ، چین به بزرگترین مقصد صادراتی برای کالاهای داخلی تبدیل شد و حدود ۳۸٫۶ درصد از کالاهای صادر شده را به خود اختصاص داد ، جلوتر از بوتسوانا ، که ۱۲٫۴ درصد از کل صادرات را به خود اختصاص داده است.

وی گفت: “با هم ، این پنج کشور ۷۸ درصد از صادرات نامیبیا به سایر نقاط جهان را به خود اختصاص داده اند.”

در همین حال ، شیموافنی گفت: آفریقای جنوبی موقعیت خود را به عنوان بزرگترین بازار واردات برای اقتصاد داخلی حفظ کرد و ۵۰٫۵ درصد از ارزش کل کالاهای جذب شده در نامیبیا را در دوره مورد بررسی حفظ کرد.

وی افزود: “زامبیا در جایگاه دوم پایدار بود و ۱۸٫۸ درصد در کل واردات نامیبیا از سایر نقاط جهان نقش داشت. سهم چین و در لایحه واردات کل کشور به ترتیب ۳٫۶ و ۲٫۹ درصد بود.”

شیموافنی گفت: صادرات کشور شامل مواد معدنی مانند سنگ معدن فلزی و ضایعات فلزی ، فلزات غیر آهنی و تولید مواد معدنی غیر فلزی است.

از طرف دیگر ، واردات به کشور شامل فلزات غیر آهنی ، وسایل نقلیه ، ماشین آلات صنعتی و تجهیزات بود.

Share this Post!

درباره نویسنده : pich110

1 نظر

  1. رادین 2022-01-23 at 11:52 ق.ظ - Reply

    ممنون از مطلب جالبتون

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما توسط دیگران قابل مشاهده نخواهد بود..