قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس

قیمت پیچ و مهره

قیمت پیچ و مهره با استحکام بالا چیست؟ مهره های با استحکام، پیچ های با استحکام بالا هستند که قطعات استاندارد هستند. قیمت پیچ و مهره سیاه جور به طور کلی، بار پیچ و مهره های با استحکام بالا بیشتر از پیچ و مهره های معمولی با مشخصات مشابه است. در زیر توضیحات خاص سازنده پیچ آمده است:

پیچ و مهره عمده فروشی پیچ و مهره

شکل و ساختار اتصال مهره های با مقاومت بالا مانند پیچ ​​و مهره های معمولی است. تفاوت اصلی بین قیمت پیچ و مهره گالوانیزه این دو این است که اتصال پیچ استاندارد به فشار و برش میله برای انتقال نیروی برشی متکی است.

هنگام سفت کردن مهره، بدون توجه به تأثیر آن، قیمت پیچ و مهره ۱۶ نیروی پیش کشنده ایجاد شده توسط پیچ بسیار کم است. اصل کار اتصال مهره با استحکام بالا این است که عمداً مقدار زیادی نیروی پیش کشنده به پیچ وارد شود به طوری که سطح تماس کانکتور قدرت فشار ایجاد کند، بنابراین عمود بر اصطکاک در جهت پیچ است. عالی.

تظاهر مهره با استحکام بالا با سفت کردن مهره حاصل می شود. مهره های معمولی با مقاومت قیمت پیچ و مهره ۲۰ بالا معمولاً از روش گشتاور و روش زاویه استفاده می کنند. مهره با مقاومت بالا نوع برش پیچشی از دم پیچ پیچشی برای کنترل فشار استفاده می کند.

پیچ های متصل شده توسط مهره با استحکام بالا از فولاد ساختاری آلیاژی با کیفیت ۱۰٫۹ یا ۸٫۸ S ساخته شده اند که با عملیات حرارتی ساخته شده اند. سوراخ های پیچ با استحکام بالا باید سوراخ شود. قطر پیچ با استحکام بالا برای اتصال نوع اصطکاکی بزرگتر از قطر اسمی پیچ ۱٫۵ ~ ۲٫۰ میلی متر است. قطر پیچ با استحکام بالا برای اتصال فشار بیشتر از قطر اسمی پیچ D1.0 ~ 1.5 میلی متر است.

قیمت پیچ و مهره ۱۲

طبقه بندی مهره های با مقاومت بالا:
با توجه به حالت تنش، به نوع اصطکاک و نوع فشار تقسیم می شود:
در طراحی و روش های محاسبه تفاوت هایی وجود دارد. مهره های با استحکام بالا نوع اصطکاک، لغزش بین صفحات را به عنوان حالت نهایی ظرفیت باربری می گیرند. مهره های با مقاومت بالا نوع فشار، لغزش بین صفحات را به عنوان حالت حد استفاده معمولی می گیرند. آسیب اتصال بالاترین وضعیت ظرفیت حمل است.

مهره های با مقاومت بالا از نوع اصطکاکی نمی توانند به طور کامل از پتانسیل پیچ ها استفاده کنند. در کاربردهای عملی، پیچ‌های با مقاومت بالا از نوع اصطکاکی در سازه‌های بسیار مهم یا سازه‌هایی که در معرض بارهای دینامیکی هستند، بخصوص زمانی که بار باعث ایجاد تنش معکوس می‌شود، استفاده می‌شود. در این زمان می توان از پتانسیل پیچ استفاده نشده به عنوان ذخیره ایمنی استفاده کرد. علاوه بر این، برای کاهش هزینه ها باید از مهره های فشار قوی برای اتصال استفاده شود.

فرآیند ساخت به مهره های برش پیچشی با مقاومت بالا و مهره های شش ضلعی بزرگ با مقاومت بالا تقسیم می شود.

برای ساخت بهتر، مهره های شش ضلعی بزرگ با مقاومت بالا متعلق به درجه استحکام بالا پیچ های استاندارد هستند و مهره های برش پیچشی با مقاومت بالا انواع بهبود یافته مهره های شش ضلعی بزرگ با مقاومت بالا هستند.

ابتدا باید ساخت مهره های با مقاومت بالا سفت شود. مهره های با استحکام بالا به آچار برقی ضربه ای یا آچار برقی قابل تنظیم گشتاور نیاز دارند. برای سفت شدن نهایی مهره های با مقاومت بالا الزامات سختی وجود دارد و برای برش مهره های با استحکام بالا باید از آچار برقی با گشتاور استفاده شود و گشتاور سفت مطلق مهره های با استحکام بالا باید از آچار برقی با گشتاور استفاده کنند.

پیچ بزرگ شش ضلعی قوی از یک پیچ، یک مهره و دو واشر تشکیل شده است. مهره با مقاومت بالا برشی پیچشی از یک پیچ، یک مهره و یک واشر تشکیل شده است.

تفاوت قیمت پیچ و مهره ۱۶


به طور کلی، بار پیچ و مهره های با استحکام بالا بیشتر از پیچ و مهره های معمولی با مشخصات مشابه است.
مواد پیچ ​​معمولی ساخته شده از Q235 (به عنوان مثال.
پیچ و مهره به صورت عمده

قیمت پیچ و مهره ۲۰


نکته اول: از نظر مواد اولیه:
پیچ و مهره های با مقاومت بالا از مواد با مقاومت بالا ساخته می شوند. پیچ‌ها، مهره‌ها و واشرهای مهره‌های پرمقاومت از فولاد با مقاومت بالا، معمولاً فولاد ۴۵ ، فولاد ۴۰ بور و فولاد ۲۰ منگنز تیتانیوم بور ساخته شده‌اند. پیچ و مهره های معمولی به طور سنتی از فولاد Q235 ساخته می شوند.

مهره های با استحکام بالا روز به روز بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. نمرات مقاومتی که معمولا استفاده می شود ۸٫۸ و ۱۰٫۹ است که ۱۰٫۹ از آن ها می باشد. پیچ‌های استاندارد دارای درجه‌های مقاومت پایین‌تری هستند، معمولاً ۴٫۴، ۴٫۸ و ۵٫۶٫ (۸٫۸ S و ۱۰٫۹ S به سازه فولادی اختصاص داده شده است)

این شرکت در تولید پیچ ​​های ناودانی با استحکام بالا، پیچ و مهره های با مقاومت بالا، پیچ های معمولی ۴٫۸، پیچ های ۸٫۸ و پیچ های ۱۰٫۹ تخصص دارد. پیچ و مهره های درجه ۱۲٫۹، پیچ و مهره های شش گوش، پیچ های سازه فولادی، پیچ و مهره های فولادی ضد زنگ، مهره های با استحکام بالا. پیچ و مهره های U شکل.

پیچ و مهره های غیر استاندارد لولا، ناودانی، واشر مربع، واشر مربع، پیچ فلنج، پیچ و مهره کالسکه، پیچ های غیر استاندارد، شاخه های روغن شش ضلعی. پیچ های لنگر، قطعات مختلف، پیچ های با استحکام بالا، پرچ ها، پین ها، آستین های اتصال فولادی، مهره های شکاف، انواع مختلف

Share this Post!

درباره نویسنده : pich110

3 نظر

 1. سعید 2022-01-08 at 10:43 ب.ظ - Reply

  “پیچ و مهره های با مقاومت بالا از مواد با مقاومت بالا ساخته می شوند. پیچ‌ها، مهره‌ها و واشرهای مهره‌های پرمقاومت از فولاد با مقاومت بالا، معمولاً فولاد ۴۵ ، فولاد ۴۰ بور و فولاد ۲۰ منگنز تیتانیوم بور ساخته شده‌اند. پیچ و مهره های معمولی به طور سنتی از فولاد Q235 ساخته می شوند.”
  به نظرم درست نیست

 2. سامان 2022-01-18 at 9:43 ق.ظ - Reply

  ممنون از مطلب جالب
  عکس پیچ ها یک کم کوچیکتر بود بهتره

 3. هادی 2022-01-18 at 9:44 ق.ظ - Reply

  “پیچ و مهره های غیر استاندارد لولا، ناودانی، واشر مربع، واشر مربع، پیچ فلنج، پیچ و مهره کالسکه، پیچ های غیر استاندارد، شاخه های روغن شش ضلعی. پیچ های لنگر، قطعات مختلف، پیچ های با استحکام بالا، پرچ ها، پین ها، آستین های اتصال فولادی، مهره های شکاف، انواع مختلف” منظورتون چی بود؟

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما توسط دیگران قابل مشاهده نخواهد بود..