قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس

هفته جهانی پیچ و مهره

هفته جهانی پیچ و مهره در سال ۱۹۸۹ با ۱۰۲ غرفه دار آغاز شد ، امروز این مهمترین نمایشگاه تجاری کره برای صنعت فلز است. پیچ و مهره یک بازار جهانی شناخته شده برای بیش از ۳۵۰ غرفه دار و ۱۷۰۰۰ متخصص درگیر در صنعت ، تحقیق و توسعه و همه جنبه های تولید است – ارائه همه چیز از مواد اولیه ، محصولات نیمه تمام و تمام شده گرفته تا ماشین آلات ، تجهیزات و لوازم جانبی.

این نمایشگاه پیشرو در صنعت فلزات از ۱۷ ژوئن تا ۲۰ ژوئن ۲۰۲۰ در در شهر گویانگ برگزار می شود و طیف گسترده ای از راه حل ها و ایده های نوآورانه را برای کاربردهای مهم صنعتی ارائه می دهد.
هفته ای پیچ و مهره ۲۰۲۰ جایی است که صنعت فلز می تواند از پیشرفت هایی در دنیایی که به سرعت در حال پیشرفت است و به دنبال یافتن منابع مورد نیاز خود برای ادامه گردش روزهای خوب است ، ادامه یابد.

طیف این محصول توسط ۱۴ بخش ، اتصال دهنده های برقی و سیم ، ریخته گری و ریخته گری ، قطعات خودرو و ماشین آلات ، پرس و فورج ، لوله و لوله ، درمان و رنگ آمیزی سطح فلزی ، فناوری سه بعدی ، آلومینیوم ، لیزر و جوش ، فناوری بنیادی ساخت ، فناوری پمپ ، ابزار ، کامپوزیت ، کنترل ، اندازه گیری و اتوماسیون.

من می خواهم قدردانی صمیمانه خود را به هم اندیشی کنندگان و حامیان مالی ابراز کنم و از صمیم قلب شما را دعوت می کنم که جزئی از شبکه جهانی غرفه داران و کارشناسان شرکت کننده در هفته ای پیچ و مهره باشید و از این فرصت استثنایی برای دیدار با خریداران داخلی و خارج از کشور استفاده کنید و مبادله کنید. ایده های مربوط به فن آوری های مربوطه در صنعت.

Share this Post!

درباره نویسنده : pich110

1 نظر

  1. رامین 2022-01-04 at 4:20 ب.ظ - Reply

    خیلی ممنون بابت مطلب مفیدتون

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما توسط دیگران قابل مشاهده نخواهد بود..