قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس

هند سازنده پیچ و مهره دقیق

هند سازنده پیچ و مهره دقیق

هند سازنده پیچ و مهره دقیق بنگالورو ، شرکت را تهیه کرده است که در ساخت قطعات اتصال دهنده های کششی بالا و اجزای سر سرد برای مصارف خودرو و صنعتی تولید می کند. اتصال دهنده های یک فروشنده درجه یک برای بسیاری از کالاهای معتبر اتومبیل مستقر در جنوب هند است.

بیش از سه دهه حضور خود را در صنعت اتصال دهنده ها دارد. این شرکت دارای یک کوره مدرن داخلی به همراه یک مرکز پردازش سیم با ظرفیت نصب شده در مجموع ۳۰۰ تن در ماه است.

تقریباً با تمام ماشین آلات تایوان ، سازنده های چند ایستگاه بولت با محدوده ای از M4 تا M 16 با طول ۲۵۰ میلی متر (حداکثر M 8) ، یک مرکز ایده آل را برای علاقه مندان به اتصال دهنده های بست فراهم می کند.

اکتساب کودوما یک پرتر دیگر را درپوش پاراگون اضافه کرده است زیرا دارای یک مزیت بزرگ استراتژیک با امکانات فوق می باشد که می توان از آن برای تصفیه حرارتی و پردازش سیم نیز استفاده کرد و بدین ترتیب به خط آخر شرکت اضافه شد. باتجربه رهبری نیروی کار ذیصلاح و متعهد خواهد بود.

تاسیسات اتصال دهنده های پاراگون که در سال ۱۹۹۶ تأسیس شده و دارای ظرفیت اندکی برای ساخت اتصال دهنده های دقیق می باشند ، از ظرفیت و دامنه زیادی برای تولید اتصال دهنده های دقیق در هر دو فلزات آهنی و غیر آهنی با پذیرش عمده های خودرو ، تولید کنندگان ماشین ، الکترونیک ، برقی ، مبلمان برخوردار هستند. تولید کنندگان و غیره این شرکت از آن زمان نام های بزرگی را در صنعت از جمله واحد اتصال دهنده های ، اتصال دهنده های الکترونیکی (۲۰۰۸) و تکنیک های (۲۰۱۱-۱۲) کسب کرده است.

دستیابی به بزرگترین تا به امروز است. با این کار ، پاراگون با بیشترین طیف وسیعی از بستهای وارداتی استاندارد و سفارشی که جایگزین واردات استاندارد و سفارشی هستند ، طاقچه ای برای خود حک کرده است و یک واحد تصفیه حرارتی درون خانه و یک واحد ترسیم سیم دارد.

جعبه نقل قول:

کسب كودوما برای ما آرزوی دیرینه بوده است. با این کار ، پاراگون با بیشترین طیف وسیعی از بستهای وارداتی استاندارد و سفارشی که جایگزین واردات استاندارد و سفارشی هستند ، طاقچه ای برای خود حک کرده است و یک واحد تصفیه حرارتی درون خانه و یک واحد ترسیم سیم. ” ، مدیرعامل ، اتصال دهنده های

Share this Post!

درباره نویسنده : pich110

0 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما توسط دیگران قابل مشاهده نخواهد بود..