قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس

پیچ و مهره در ماه ژوئن

پیچ و مهره در ماه ژوئن اعلام کرد شرکت دایره پیچ و مهره دایره مستقر در ایالات متحده واقع در کینگستون ، پنسیلوانیائی. ما خوشحالیم که پیچ و مهره به تیم ما پیوستند. ما اطمینان داریم که این سرمایه گذاری صحیح است که پیچ و مهره بتواند فراتر از پایه تجاری فعلی ما بماند ، “گفت: ، مدیر اجرایی. این کسب و کار از استراتژی رشد پیچ و مهره در مجاورت محصول و افزایش قابلیت های پشتیبانی می کند.

جیم کاستلینو ، رئیس و مدیر عامل پیچ و مهره ، افزود: “من خیلی هیجان زده ام که شرکت ما جزئی از خانواده پیچ و مهره شود. با هم خواهیم توانست ارزش استثنایی را به مشتریان خود ارائه دهیم. ” خدمات پیچ و مهره به عنوان تأمین کننده برتر در طیف گسترده ای از قطعات و اجزای سازنده ، خدمات اولیه CBN تولید کنندگان تجهیزات اصلی و تعمیرات تعمیر و نگهداری نیازهای عملیاتی شرکت های صنعتی با تهیه برنامه های مدیریت شده از فروشنده که از فناوری پیشرفته هنر استفاده می کنند. کریستین ویلتروت ، رئیس جمهور آمریكا گفت: به پیچ و مهره اجازه می دهد تا گسترش ما را به حسابهای كوچك و متوسط ​​تسریع كند.”

این معامله همچنین سبد خرید مشتریان پیچ و مهره را در صنایع مختلف متنوع می کند. اظهار داشت: “افزودن پیچ و مهره به خانواده پیچ و مهره ما نیز یک گام مثبت دیگر در تسریع در اجرای استراتژی رشد و تحول شرکت است.”

درباره

پیچ و مهره یک پیشرو ، جهانی ارائه دهنده راه حل های زنجیره تأمین یکپارچه و پشتیبانی مهندسی است که متمرکز بر تحویل اتصال دهنده های سفارشی بسیار مهندسی شده و سایر اجزای کلاس مانند اتصالات ، گیره ، یاتاقان و میخچه به پایگاه مشتری جهانی بزرگ و صنعتی است. شرکتها و همچنین شرکتهای کوچک و متوسط. پیچ و مهره در تحویل سخت افزارها و مؤلفه های بسیار مهندسی شده در صنایع و قاره های مختلف تخصص دارد.

درباره شرکت پیچ و مهره دایره ، شرکت

پیچ و مهره یک تامین کننده بین المللی اتصال دهنده ها ، سخت افزارهای ویژه و خدمات ارزش افزوده با قابلیت منابع در سراسر دنیا و توزیع است. از سال ۱۹۷۹ ، از طریق هفت مرکز خدمات کامل و سایر انبارها و مکانهای خدماتی ماهواره ای از یک مرکز در شمال شرقی پنسیلوانیا به پوشش ملی رسیده است.

Share this Post!

درباره نویسنده : pich110

0 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما توسط دیگران قابل مشاهده نخواهد بود..