قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس

پیچ چیست؟

پیچ چیست؟

یک پیچ / پیچ یک نوع اتصال دهنده است که توسط یک ردیف دایره ای مشخص می شود، که به عنوان نخ هایی شناخته می شود که در اطراف سیلندر پیچیده شده اند.

در حالی که برخی از نخ های پیچیده طراحی شده اند تا همراه با یک موضوع داخلی، همچنین به عنوان موضوع مکمل شناخته می شود، برخی از موضوعات، که برای برش یک شیار پیچ و مهره در یک ماده نرم تر، می گویند چوب یا تخته سه لا، زمانی که گیره قرار داده شده است. تابع اصلی یک پیچ دو اشیاء است که با یکدیگر قرار می گیرند.

این نوع اتصال دهنده ها به طرز شگفت انگیزی همه کاره و قدرتمند به اندازه کافی برای نگهداشتن دو سطح مختلف دست نخورده هستند. مفهوم اساسی پشت چنین اشیاء فلزی؟ عملکرد آنها قسمت های استوانه ای رشته ای است که طراحی شده اند تا بتوانند به هر نوع ماده ای وارد شوند، مثلا پلاستیک، چوب، فلز یا تخته سه لا. با این حال، انواع پیچ های مختلف مناسب برای سطوح مجزا وجود دارد.

این نوع می تواند بسته به روش های رانندگی، نیاز شغلی، شکل سر، نوع موضوعات و مواد مورد استفاده برای ساخت چنین قطعات فلزی متمایز باشد. یک نگاه داشته باشید

روشهای رانندگی

شکاف: سرهای این اتصال دهنده ها احتمالا قدیمی ترین و معمول ترین نوع استفاده می شوند. شکاف خطی در سر پیچ به راحتی می شود با هر راننده پیچ استاندارد مانند پیچ ​​گوشتی صاف.

فیلیپس: اینها فرمهای تقویتی از شیارهای شکسته هستند. دوران متقاطع آنها، که مستقیما به لبه متصل نیستند، نیازمند یک پیچ گوشتی سر فیلیپس هستند. سران چنین پرچ ها، با شکل دایره ای، سطح مشتعل بزرگتری را ایجاد می کنند، درنتیجه شانس سایش و پاره شدن را کاهش می دهند. علاوه بر این، آنها همچنین از احتمال لغزش جلوگیری می کنند. سر متقابل معمولا دارای ۲ شکاف کامل است که تنها می تواند با یک پیچ گوشتی صاف باشد.

میدان: این نوع نیز به عنوان سر پیچ روبرتسون شناخته شده است و دارای یک میله مربعی برای کاهش شیب لغزش است. برای استفاده از آن نیاز به نوع خاصی از راننده است.

ششگوش : این دوباره در دو طرح موجود است. این نوع اتصال دهنده ها دارای رکود شش ضلعی در سر هستند و یا هیچ شیارایی ندارند. پیچ پیچ سوکت شش ضلعی / آلن نیاز به آچار آلن، دارای شفت شش ضلعی و سر دیگر شش گوشه به طور کامل شش ضلعی است. آچار سوکت مورد نیاز است تا آن را سفت و یا شل کند.

جدا از اینکه در انواع فوق ذکر شده است، پیچ ها نیز در مواد مختلف موجود می باشند. در حالی که برخی از آنها از فولاد و فولاد ضد زنگ ساخته شده است، اتصالات وجود دارد، که از برنج، نایلون، آلومینیوم ساخته شده و همچنین با روی و پوشش سیاه و سفید اکسید موجود است.

Share this Post!

درباره نویسنده : pich110

0 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما توسط دیگران قابل مشاهده نخواهد بود..