قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس

پیچ

اتصال دهنده های مکانیکی، زمانی که به درستی به عنوان توصیه شده توسط سازنده، تقریبا همیشه اطمینان اتصال امن و امن یک محصول اتصال یافته است. در برنامه های بازرگانی و مسکونی، صدمات ناشی از خرابی دلبستگی مکانیکی اغلب به استفاده نادرست از محصولات، روش نصب نادرست نصب یا عدم تولید محصول ضعیف ساخته شده مربوط می شود. هنگامی که یک محصول از نقطه ضمیمه آن قطع شود، آسیب جدی شخصی می تواند منجر شود.

همانطور که متخصص اداره ساختمان حفظ شده است که در تعدادی از ادعاهای صدمه شخصی که منجر به اجزای سست و یا سقوط در ساختمان های تجاری، هتل ها، بیمارستان ها، فرودگاه ها و پروژه های مسکن شده است، من در ارزیابی، تحلیل و تعیین دلایل عدم پیوستگی بسیاری از انواع محصولات.

من در طول بازرسی ها و تحقیقات در محل، دلایل مختلفی را مبنی بر اینکه محصولات از محل مورد نظر خود جدا شده اند، مشاهده کرده ام. دلیل اینکه چرا محصولات جدا شده و خطرناک هستند و منجر به آسیب های شدید شخصی می شوند، شامل موارد زیر می شوند:

گسسته اتصال
گسسته قطعات اتصال دهنده
اتصالات نامناسب برای محصول خاص متصل شده است
اندازه گیری نامناسب اتصالات برای بار و نفوذ
تهیه نادرست محصول متصل شده
اتصالات از دست رفته سخت افزار اتصال (خرابی اتصال دهنده به لنگر به پشت یا ناخن های دیواری)
سیستم های نامناسب طراحی شده اند که به دلیل عدم وجود یکپارچگی ساختاری شکست خورده اند
بیش از محکم، سفت و سخت مورد استفاده قرار گیرنده
سخت افزار آسیب دیده و خسته
اتصالات خراب شده یا بستر از تلاش های مکرر برای محافظت از اتصال
قطعات سخت افزاری ساخته شده از اتصال دهنده
بست های وارداتی جایگزین به جای محصولات داخلی مشخص شده

نقص پیوستگی که مشاهده کردم معمولا نتیجه یک یا چند مشکل تکراری است

در برنامه های کاربردی تجاری مانند محیط هتل، مکان های متعدد با استفاده از محصولات مشابه و سیستم های نصب شده مانند اتاق های مهمان یا راهروهای معمولی وجود ندارد. یک نمونه از یک محصول چندگانه نصب می شود headboard صفحه مهمان می باشد. Headboards معمولا به سیستم headwall با سیستم cleated متصل می شوند. این سیستم کشویی اغلب به علت نصب نادرست سخت افزار نصب اولیه، شل یا جدا شده است. قطعه هنری تزئینی و یا قطعات دیواری که در امتداد یک راهرو معمولی نصب شده اند، به علت سوء استفاده توسط مشتریان و یا نقص های دلبستگی ناشی از استفاده نادرست سخت افزار سخت افزار دیوار برداشته می شود. مثال دیگری که اغلب در سختافزاری نزدیکتر یا نامناسب نصب شده است. ادعاهای صدمات شخصی ممکن است ناشی از آماده سازی نادرست مناطق گیرنده (نقطه ضمیمه) باشد، در صورتی که پیچ ها، پیچ ها و یا پیچ های بریده شده در نهایت منجر به اتصال ضعیف یا ناکافی محصولات سخت افزاری مورد استفاده می شود.

یک عامل کلیدی که منجر به آسیب شخصی می شود عدم وجود خط مشی ها و روش های تعمیر و نگهداری مناسب است. در بسیاری از موارد، تعمیر و نگهداری نادرست یکی دیگر از علل شکست خوردگی مکانیکی است که منجر به آسیب جدی شد. کارکنان تعمیر و نگهداری که آموزش ندارند یا از ابزارهای مناسب برای انجام تعمیرات استفاده نمی کنند اغلب تصمیم می گیرند که اقدامات اصلاحی مورد نیاز برای انجام تعمیرات به درستی انجام شود. در بسیاری از موارد، اقدامات اصلاحی تعمیر و نگهداری در حقیقت موجب ایجاد وضعیت بسیار خطرناکی شد، جایی که یک مشکل جزئی یک بار عامل مهمی در آسیب جدی شد.

احتمالا بسیاری از انواع مختلف اتصال دهنده های مکانیکی وجود دارد، زیرا محصولاتی وجود دارند که نیاز به اتصال دارند. اتصال دهنده های مکانیکی می تواند به همان اندازه ساده و معمولی، مهره، پیچ، ناخن یا پیچ باشد. آنها می توانند به عنوان یک اتصال اختصاصی به عنوان پیچیده ای که نیاز به ابزار های تخصصی برای دستکاری سطوح اتصال داشته باشند. اساسی ترین ابزار برای اتصال دهنده های مکانیکی این است که آنها باید به درستی استفاده شوند و توسط سازنده اتصال دهنده طراحی شده باشند.

اکثر اتصال دهنده ها برای یک برنامه خاص طراحی شده اند. تولید کنندگان محصولات خود را مهندسی کرده اند تا وزن جسم متصل شوند، بستر که در نهایت به جسم متصل می شود، پتانسیل گسترش و انقباض یا حرکت سوبسترا، و محیط محیطی که اتصال دهنده باید در آن عمل کند. انواع موادی که زیر سطوح ساخته شده از تأثیر عملکرد هر اتصال دهنده ساخته شده است. مهم است که اطلاعاتی در مورد ساختار جزء نقطه ضمیمه داشته باشیم تا اطمینان حاصل شود که اتصال دهنده انتخاب شده نیازهای اجزای کاربردی را برآورده می کند. دانستن استفاده مناسب از اتصال دهنده ها حتی در محیط های خشن بسیار حیاتی است. نقطه اتصال با اسید اسید یا جایی که دما، رطوبت و یا تغییرات شیمیایی مکرر است، انتخاب اتصال دهنده مناسب را حتی مهم تر است.

در یک سطح بسیار پایه، بهترین اتصال دهنده برای درخواست شما باید شامل یک باشد

Share this Post!

درباره نویسنده : pich110

0 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما توسط دیگران قابل مشاهده نخواهد بود..