قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس

براساس جلسه اجرائی شورای امور خارجه

براساس جلسه اجرائی شورای امور خارجه ، پیچ و مهره چین منطقه آزمایشی جدیدی را برای تجارت الکترونیکی مرزی ایجاد می کند ، از تجارت پردازش پشتیبانی می کند و یک نمایشگاه آنلاین کانتون را برای تثبیت تجارت و سرمایه گذاری در خارج از کشور ، در میان همه گیر رمان کروناویروس کرونا ایجاد خواهد کرد. .

پیچ خشکه در این جلسه که به ریاست نخست وزیر لی کیچیانگ برگزار شد ، همچنین تصمیم گرفت سیاستهای مالیاتی ترجیحی برای شرکتهای خدمات مالی و وامهای خرد را به منظور کمک به مشاغل کوچک و خرد ، افراد خود اشتغالی و کشاورزان ادامه دهد.

پیچ خشکه گسترش سریع این همه گیر ، شوک هایی را به اقتصاد جهانی و تجارت و سرمایه گذاری بین المللی وارد کرد. در این جلسه آمده است که مسئولان در همه سطوح باید با سیاست گشایش ادامه دهند و تدابیری را برای تثبیت تجارت خارجی و سرمایه گذاری اتخاذ کنند تا تاثیرات همه گیر بر اقتصاد کشور و به ویژه در بازار کار را محکم تر کنند.

علاوه بر ۵۹ منطقه آزمایشی تجارت الکترونیکی مرزی که در حال حاضر راه اندازی شده است ، چین ۴۶ محصول جدید را تأسیس خواهد کرد و کالاهای صادراتی خرده فروشی را در کلیه مناطق آزمایشی از مالیات بر ارزش افزوده و مالیات بر مصرف معاف می کند ، ضمن اینکه شرکت ها را ترغیب می کند که مشترکاً در خارج از کشور بسازند و به اشتراک بگذارند. انبارها

در این جلسه تلاش های شدید برای فشار برای توسعه تجارت پردازش و کمک به شرکت های مرتبط برای حل مشکلات صورت گرفت ، زیرا پردازش تجارت یک چهارم تجارت خارجی کشور را تشکیل می دهد.

با توجه به شیوع همه گیر کورون ویروس در سراسر جهان ، چین میزبان ۱۲۷مین نمایشگاه واردات و صادرات چین (نمایشگاه کانتون) از اواسط تا اواخر ژوئن خواهد بود. با کمک فن آوری اطلاعات پیشرفته ، شرکت هایی از سراسر دنیا قادر خواهند بود محصولات خود را به نمایش بگذارند و مذاکره ای را بصورت آنلاین انجام دهند ، همچنین سفارشات را انجام دهند و از خانه کار خود را انجام دهند.

گفتنی است در این جلسه تلاش های بیشتری برای صاف کردن کانال های حمل و نقل بین المللی از جمله قطارهای باری چین و اروپا و بهبود اتصالات باری در جهت تثبیت زنجیره های تأمین جهانی و از سرگیری سریع کار انجام شده است.

براساس این جلسه ، این کشور همچنین برخی از سیاستهای مالیاتی ترجیحی منقضی شده را تا پایان سال ۲۰۲۳ تمدید خواهد کرد تا به مشاغل کوچک و خرد ، افراد شاغل و کارگران کشاورزی کمک کند.

Share this Post!

درباره نویسنده : pich110

0 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما توسط دیگران قابل مشاهده نخواهد بود..