قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
مهره شش گوش

مفهوم مهره چیست

مهره شش گوش نوعی پیچ و مهره فلزی است که شش طرف دارد. اکثر مهره ها به شکل شش ضلعی بریده می شوند زیرا از همه نظر ساده ترین شکل برای گرفتن آن است. مهره ها از هر نوعی که باشند فقط برای اتصال پیچ ها به موارد مختلف استفاده می شوند.در حالی که مهره های شش گوش معروف ترین سازه هستند، انواع مختلفی از مهره ها وجود دارد. تقریباً هر مهره هاموجود کاربرد خاصی دارد، اگرچه اغلب می توان از مهره های شش گوش در هر شرایطی استفاده کرد. در حالی که تعیین نقطه خاصی در تاریخ زمانی که مهره هابرای اولین بار مورد استفاده قرار گرفت دشوار است، عتیقه‌ها استفاده از آن را به گیاه کوچکی در فرانسه دنبال کردند.

کارخانه تولیدی بسون در سال ۱۵۶۸ شروع به ساخت بادام زمینی کرد. این مهره هامعمولاً برای ساخت سورتمه و کالسکه استفاده می شد، البته مهره های با کیفیت بالا معمولاً به دلیل مشابهی در آمریکای شمالی در طول دهه ۱۷۷۰ ساخته می شدند. سپس، در آن نقطه، در سال ۱۸۱۸، فرش میکا از ساوتینگتون، کانکتیکات، ماشین اصلی ساخت مهره و پیچ را در آمریکای شمالی ساخت.

مهره شش گوش نوعی پیچ و مهره فلزی است که شش طرف دارد. اکثر مهره ها به شکل شش ضلعی بریده می شوند زیرا از همه نظر ساده ترین شکل برای گرفتن آن است. مهره ها از هر نوعی که باشند فقط برای اتصال پیچ ها به موارد مختلف استفاده می شوند.در حالی که مهره های شش گوش معروف ترین سازه هستند، انواع مختلفی از مهره ها وجود دارد. تقریباً هر مهره موجود کاربرد خاصی دارد، اگرچه اغلب می توان از مهره های شش گوش در هر شرایطی استفاده کرد. در حالی که تعیین نقطه خاصی در تاریخ زمانی که مهره برای اولین بار مورد استفاده قرار گرفت دشوار است، عتیقه‌ها استفاده از آن را به گیاه کوچکی در فرانسه دنبال کردند.

کارخانه تولیدی بسون در سال ۱۵۶۸ شروع به ساخت بادام زمینی کرد. این مهره معمولاً برای ساخت سورتمه و کالسکه استفاده می شد، البته مهره های با کیفیت بالا معمولاً به دلیل مشابهی در آمریکای شمالی در طول دهه ۱۷۷۰ ساخته می شدند. سپس، در آن نقطه، در سال ۱۸۱۸، فرش میکا از ساوتینگتون، کانکتیکات، ماشین اصلی ساخت مهره و پیچ را در آمریکای شمالی ساخت.

از زمان پیشرفت مهره اصلی، تولیدکنندگان مختلف به دنبال راه هایی برای کار بر روی چارچوب مهره و پیچ بوده اند. امروزه از مهره های شش گوش بیشتر از انواع دیگر مهره ها به دلیل سازگاری کامل آنها استفاده می شود. مهره های شش گوش معمولاً از فولاد ساخته می شوند که به طور فوق العاده ای توسط دستگاه های برش فولاد برش داده می شود. کل چرخه نسبتاً سریع است و بسیاری از لوبیاها را می توان خیلی سریع درست کرد.

مهره ها را می توان از فولاد، آمالگام های آلومینیوم، فلز و مواد مختلف ساخت، علیرغم اینکه مهره های شش گوش فولادی بیشتر از انواع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. هر طرف مهره اغلب با مواد ضد زنگ پوشانده می شود تا از زنگ زدگی جلوگیری شود. مهره خالص را می توان برای استفاده داخلی و خارجی استفاده کرد. این امر به این دلیل حیاتی است که بسیاری از مهره های مورد استفاده در طول دهه های ۱۸۰۰ و ۱۷۰۰ به دلیل فرسایش شکسته شدند. در حال حاضر مهره شش گوش ممکن است با مسافت پیموده شده آسیب ببیند، البته این بسیار دور از ذهن است.

افرادی که امیدوارند هر نوع مهره شش گوش بخرند، متوجه خواهند شد که اکثر مغازه های لوازم خانگی این نوع مهره را می فروشند. اگرچه چند کار به مهره در اندازه های مختلف نیاز دارد، اما عملاً همه مهره ها بدون دردسر زیاد پیدا می شوند. مهره مخصوص را می توان در وب یا در فروشگاه ابزار درخواست کرد.

مهره ها را می توان از فولاد، آمالگام های آلومینیوم، فلز و مواد مختلف ساخت، علیرغم اینکه مهره های شش گوش فولادی بیشتر از انواع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. هر طرف مهره اغلب با مواد ضد زنگ پوشانده می شود تا از زنگ زدگی جلوگیری شود. مهره هاخالص را می توان برای استفاده داخلی و خارجی استفاده کرد. این امر به این دلیل حیاتی است که بسیاری از مهره های مورد استفاده در طول دهه های ۱۸۰۰ و ۱۷۰۰ به دلیل فرسایش شکسته شدند. در حال حاضر مهره شش گوش ممکن است با مسافت پیموده شده آسیب ببیند، البته این بسیار دور از ذهن است.

افرادی که امیدوارند هر نوع مهره شش گوش بخرند، متوجه خواهند شد که اکثر مغازه های لوازم خانگی این نوع مهره را می فروشند. اگرچه چند کار به مهره هادر اندازه های مختلف نیاز دارد، اما عملاً همه مهره ها بدون دردسر زیاد پیدا می شوند. مهره هامخصوص را می توان در وب یا در فروشگاه ابزار درخواست کرد.

Share this Post!

درباره نویسنده : pich110

2 نظر

  1. رحیم 2022-02-10 at 1:40 ب.ظ - Reply

    ممنون از مطلبتون در باره مهره
    سایت جالبی دارید

    • pich110 2022-02-10 at 1:53 ب.ظ - Reply

      محبت دارید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما توسط دیگران قابل مشاهده نخواهد بود..